My Title (2012)
Idź do spisu treści

Menu główne:

SZKOLENIA... > HISTORIA DZIAŁAŃ:

HISTORIA DZIAŁAŃ 2014/15


 


znajdź szkolenie: 

ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ WYBIERZ INTERESUJĄCE CIĘ WYDARZENIE Z LISTY PO LEWEJ STRONIE LUB KLIKNIJ W ZDJĘCIE GALERII BY ZOBACZYĆ PEŁNY POKAZ ZDJĘĆ!

„INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA W PRAKTYCE SZKOLNEJ - PREZENTACJA UCZNIOWSKICH PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH”
 • 10. 06. 2015 r .- odbyło się drugie już forum uczniowskich projektów edukacyjnych. Uczestnicy spotkania mieli możliwość zapoznania się z ciekawymi rozwiązaniami w zakresie realizacji szkolnych projektów edukacyjnych, jak również z ciekawymi sposobami prezentacji efektów prac projektowych, które zostały wyeksponowane w formie wystawy prac uczniowskich. Wystawa została obejrzana przez nauczycieli i uczniów tarnowskich szkół w dniach 11.06. -12.06.2015 roku i cieszyła się dużym zainteresowaniem. Zobacz więcej...
 Organizacja: Marta Madura

JAK CIEKAWIE I PROFESJONALNIE PRZYGOTOWAĆ APEL, AKADEMIĘ CZY SPEKTAKL TEATRALNY ?

REALIZACJA PODSTAWY PROGRAMOWEJ Z WYKORZYSTANIEM NOWOCZESNYCH METOD I NARZĘDZI TIK

 • 21. 05. 2015 r. - zakończyły się praktyczne warsztaty oświęcone prezentacji nowoczesnych rozwiązań, metod i technik informatycznych z uwzględnieniem tablic interaktywnych, które poprowadziła Pani Marta Madura. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie! 

JAK WSPIERAĆ I WSZECHSTRONNIE ROZWIJAĆ PRZEDSZKOLAKA
 • 20. 05. 2015 r. - zakończyły się warsztaty dotyczące 8 inteligencji wielorakich w kontekście podstawy programowej wychowania przedszkolnego, które poprowadziły Panie: psycholog Grażyna Kubicka-Czwórnóg oraz Zofia Martyniuk. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie! 

LEARNING APPS, MILIONERZY, HOT POTATOES - JAKO JEDEN ZE SPOSOBÓW UATRAKCYJNIANIA LEKCJI

 • 18. 05. 2015 r. - zakończyły się warsztaty dla wszystkich zainteresowanych nauczycieli matematyki szkół podst. i gimnazjów które poprowadziła Pani Joanna Michoń. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie! 

PODSTAWY PRAWNE W NAUCZANIU JĘZYKÓW OBCYCH
 • 09. 05. 2015 r. - zakończyło się  5 godzinne seminarium dla nauczycieli j. angielskiego i j. niemieckiego, które poprowadził Pan Mirosław Koralewski. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie! 

NOWE ROZWIĄZANIA PRAWNE W ZAKRESIE PRZESŁUCHAŃ DZIECI W CHARAKTERZE PODEJRZANYCH I ŚWIADKÓW

 • 29. 04. 2015 r. - zakończyło się 6 godzinne seminarium dla dyrektorów szkół i nauczycieli, które poprowadziła Pani Sędzia: Barbara Polańska - Seremet. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie! 

KONFLIKTY – SPOSOBY POSZUKIWAŃ KONSTRUKTYWNYCH ROZWIĄZAŃ
6 SPOSOBÓW NA BYCIE ASERTYWNYM WOBEC DZIECI I ICH RODZICÓW

 • 22. 04. 2015 r. - zakończyły się warsztaty dotyczące skutecznego budowania pewności siebie, które poprowadził Pan dr. W. Srebro. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie! 

Organizacja:  Aldona Fudali-Rzepka, Maria Gdowska, Zofia Martyniuk

RUCH TO ZDROWIE

 • 30. 03. 2015 r. - zakończyły się warsztaty poświęcone realizowaniu edukacji psychomotorycznej u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym darmowym narzędziom internetowym i ich wykorzystaniu na zajęciach szkolnych. Zajęcia poprowadził:  Pan Wojciech Potoczek. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie! 

Organizacja:  Aldona Fudali-Rzepka, Maria Gdowska, Zofia Martyniuk

O ZAPOŻYCZENIACH W JĘZYKU POLSKIM

 • 23.03. 2015 r. - odbył się wykład dla wszystkich zainteresowanych nauczycieli j. polskiego, który wygłosiła dr hab. Urszula Wójcik. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie!

WIOSENNY KOROWÓD - EDUKACJA EKOLOGICZNA

 • 20. 03. 2015 r. - zorganizowany, jako praktyczny przykład działań w ramach edukacji ekologicznej realizowanej we współpracy nauczycieli Zespołu Szkół Sportowych, Przedszkola nr 33 oraz biblioteki w Centrum Sztuki Mościce. Korowód był praktycznym uzupełnieniem spotkań nauczycieli zorganizowanych w grudniu 2014 r. 

Organizacja: nauczyciele PP nr 33, M. Kamykowska, A. Wójcik (ZSS), M. Gdowska, Z.  Martyniuk

NOWE TECHNIKI  PLASTYCZNE JAKO ODPOWIEDŻ NA WSPÓŁCZESNĄ EDUKACJĘ (2)

 • 17. 03. 2015 r. - w Zespole Szkół Sportowych w Tarnowie odbyła się 2 tura warsztatów plastycznych dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie!

Organizacja: Maria Gdowska, Zofia Martyniuk, Aldona Fudali-Rzepka

ZABAWY RUCHOWE I ĆWICZENIA SPORTOWE DLA DZIECI EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ I WCZESNOSZKOLNEJ Z UŻYCIEM NIETYPOWYCH PRZYBORÓW

oraz wystawa origamii wraz z instruktażem

 • 19. 01. 2015 r. - w MCDN ODN w Tarnowie odbyły się praktyczne warsztaty ruchowe. Po warsztatach uczestnicy mogli obejrzeć wystawę origamii modułowego wraz z praktycznym działaniem nauczycieli pt. "Nad stawem" i "Tak dobrze się składało" Wystawę prac dzieci przygotowały nauczycielki z Zespołu Szkół Sportowych w Tarnowie. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie!

Organizacja: Maria Gdowska, Zofia Martyniuk, Aldona Fudali-Rzepka

NOWE TECHNIKI  PLASTYCZNE JAKO ODPOWIEDŻ NA WSPÓŁCZESNĄ EDUKACJĘ

 • 03. 12. 2014 r. - w Zespole Szkół Sportowych w Tarnowie odbyły się warsztaty plastyczne dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie!

Organizacja: Maria Gdowska, Zofia Martyniuk, Aldona Fudali-Rzepka

ROLA ANIMACJI JĘZYKOWEJ I ZABAW JĘZYKOWYCH W PROCESIE DYDAKTYCZNYM

 • 28. 11. 2014 r. - odbyły się warsztaty dla nauczycieli j. niemieckiego i j. angielskiego, które poprowadziała Pani: A. Kubicka. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie!

Organizacja: Edyta Nowak, Agnieszka Juśko

TRENING TWÓRCZEGO MYŚLENIA

 • 27. 11. 2014 r. - zakończyły się  warsztaty dotyczące wykorzystania ćwiczeń twórczych w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, które poprowdziła Pani: K. Piórkowska. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie!

Organizacja: Maria Gdowska, Zofia Martyniuk, Aldona Fudali-Rzepka

PREZENTACJA ZABAW RUCHOWYCH Z UŻYCIEM CHUSTY ANIMACYJNEJ KLANZA

 • 26. 11. 2014 r. - zakończyły się  praktyczne warsztaty ruchowe dotyczące planowania zajęć z użyciem chusty Klanza. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie oraz pracę!

Organizacja: Maria Gdowska, Zofia Martyniuk, Aldona Fudali-Rzepka

KLASOWE DEKORACJE OKOLICZNOŚCIOWE - PAPIEROPLASTYKA

 • 18. 11. 2014 r. - zakończyły się praktyczne warsztaty, które poprowdziła Pani: E. Czas. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i gratulujemy prac!

Organizacja: Grażyna Matuszewska

TEGZAMINY JĘZYKOWE - PRESTIŻ, MOTYWACJA, SATYSFAKCJA...

 • 14. 11. 2014 r. - odbyły się warsztaty poświęcone egzaminom językowym Instytutu Goethego, które poprowadziła Pani J. Przybyłowska. Warsztaty zorganizowane zostały przez Instytut Goethego przy wsparciu Małego Centrum Bibliotecznego Instytutu Goethego w Tarnowie.  Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i zapraszamy do objerzenia galerii z zajęć: TUTAJ!

Organizacja: Agnieszka Juśko

DARMOWE NARZĘDZIA I APLIKACJE DYSKU GOOGLE

FOTOJĘZYK NA ZAJĘCIACH SZKOLNYCH

 • 04. 11. 2014 r. - zakończyły się trzydniowe praktyczne warsztaty, które odbywały się zarówno w ODN w Tarnowie jak i w plenerze, a dotyczyły podstawowych umiejętności robienia i prostej obróbki komputrowej zdjęć, a także umiejętności pracy z fotografią na lekcji. Warsztaty poprowadzili Panowie: P. Góryjowski i A. Nalepka. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i zapraszamy do korzystania z materiałów on-line!

Organizacja: Karolina Góryjowska

TWORZENIE EFEKTOWNYCH PREZENTACJI ON-LINE W PROGRAMIE „PREZI”

 • 30. 10. 2014 r. - zakończyły się dwudniowe warsztaty dotyczące umiejętności przygotowywania efektownycyh prezentacji multimedialnych w programie Prezi, które poprowadził: A. Nalepka. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i zapraszamy do korzystania z przygotowanych materiałów on-line!

Organizacja: Karolina Góryjowska

GRY I ZABAWY W OPARCIU O NAJNOWSZĄ LITERATURĘ DLA DZIECI ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA KSIĄŻKĄ

 • 29. 10. 2014 r. - zakończyły się warsztaty, które poprowadziła Pani: M. Horecka. Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie!

Organizacja: Ewa Ciesielczyk,  Alina Starostka

ZABAWY PLASTYCZNE Z RECYKLINGIEM

 • 28. 10. 2014 r. - zakończyły się dwudniowe warsztaty pokazujące możliwości kreatywnego wykorzystania różnych materiałów wtórnych i odpadów, które poprowadziła Pani: E. Czas. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie!

Organizacja: Grażyna Matuszewska

ASERTYWNOŚCI MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ

 • 27. 10. 2014 r. - zakończyły się dwudniowe warsztaty, które poprowadził Pan: W Srebro. Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie!

Organizacja: Maria Gdowska,  Zofia Martyniuk, Aldona Fudali-Rzepka

PROGRAMY AUTORSKIE I INNOWACJE JĘZYKOWE

 • 24. 10. 2014 r. - odbyło się seminarium dla nauczycieli j. angielskiego i j. niemieckiego, które poprowadziła Pani: A. Kubicka. Warsztaty Odbyły się przy współpracy z Małym Centrum Bibliotecznym Instytutu Goethego w Tarnowie. Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie dziękujemy za przybycie! Innowacje językowe autorstwa PSNJN - zobacz!

Organizacja: Agnieszka Juśko, Edyta Nowak.

JEDNA LEKCJA – WIELE MOŻLIWOŚCI

 • 23. 10. 2014 r. - zakończyły się trzydniowe warsztaty dotyczące propozycji lekcji wychowawczych dla uczniów klas 1 do 6 szkoły podstawowej. Warsztaty poprowadziła Pani: K. Piórkowska. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie!

Organizacja: Maria Gdowska,  Zofia Martyniuk, Aldona Fudali-Rzepka

NAUKA O JĘZYKU W KONTEKŚCIE NOWEJ PODSTAWY PROGRAMOWEJ Z JĘZYKA POLSKIEGO

 • 23. 10. 2014 r. - odbył się wykład w ramach cyklu: "W trosce o język", który wygłosiła Pani: prof. dr hab. Jadwiga Kowalikowa. Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie!

Organizacja: Ewa Ciesielczyk,  Alina Starostka

ODPOWIEDZIALNOŚĆ PRAWNA NAUCZYCIELI – CYWILNA, KARNA, DYSCYPLINARNA, ETYCZNA

 • 16. 10. 2014 r. - zakończyły się warsztaty, które poprowadziła Pani: M. Goryczka. ZWszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w warsztatach.

Organizacja: Monika Horecka

ZMIANY W PODSTAWACH PROGRAMOWYCH WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO I KSZTAŁCENIA OGÓLNEGO NA I ETAPIE EDUKACYJNYM

 • 7. 10. 2014 r. - zakończyły się warsztaty, które poprowadziły Panie: B. Szeląg oraz M. Goryczka. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w warsztatach.

Organizacja: Maria Gdowska,  Zofia Martyniuk

ARTETERAPIA WSPOMAGAJĄCA ROZWÓJ DZIECI PRZEDSZKOLNYCH
I WCZESNOSZKOLNYCH

 • 25. 09. i 02. 10. 2014 r. - odbyły się warsztaty dla nauczycieli, pedagogów oraz psychologów szkolnych i przedszkolnych z arteterapi, które poprowadziła Pani Aldona Fudali-Rzepka. Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie dziękujemy za przybycie!

Organizacja: Aldona Fudali-Rzepka, Maria Gdowska, Zofia Martyniuk.

ZABURZENIA ROZWOJOWE DZIECI W WIEKU SZKOLNYM I PRZEDSZKOLNYM

 • 18 i 23. 09. 2014 r. - odbyły się Warsztaty dla nauczycieli, pedagogów oraz psychologów szkolnych i przedszkolnych, które poprowadziła Pani Monika Mróz - neurologopeda. Wszystkim uczestniczkom dziękujemy za przybycie!

Organizacja: Aldona Fudali-Rzepka, Maria Gdowska, Zofia Martyniuk.

NIE CZYTASZ - BIEDNIEJESZ

 • 17 i 24. 09. 2014 r. - zakończyły się warsztaty, które poprowadziła P. Beata Kania - pracownik Biblioteki Pedagogicznej w Tarnowie. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.

Organizacja: Alina Starostka, Ewa Ciesielczyk

 
 
znajdź!
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego