My Title (2012)
Idź do spisu treści

Menu główne:

SZKOLENIA... > HISTORIA DZIAŁAŃ:

HISTORIA DZIAŁAŃ 2016/17


 


znajdź szkolenie: 

ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ WYBIERZ INTERESUJĄCE CIĘ WYDARZENIE Z LISTY PO LEWEJ STRONIE LUB KLIKNIJ W ZDJĘCIE GALERII BY ZOBACZYĆ PEŁNY POKAZ ZDJĘĆ!

KONFERENCJA:  WARTOŚCI W ŻYCIU SZKOŁY I PRACY NAUCZYCIELA
 • 29. 05. 2017 r. - odbyła się konferencja naukowa, zorganizowana przez: Urząd Miasta Tarnowa, MCDN ODN w Tarnowie, Tarnowską Szkołę Wyższą, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Tarnowie oraz  Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Tarnowskiej. Więcej o konferencji...
Organizacja: dr Małgorzata Jaśko
MAGICZNA PODRÓŻ W KRAINĘ MATEMATYKI - ZABAWY PLASTYCZNE Z LINIJKĄ, CYRKLEM I KĄTOMIERZEM
 • 24. 05. 2017 r. - odbyły się warsztaty, które poprowadziła Pani Elżbieta Czas. Dziękujemy wszystykim uczestnikom za przybycie i gratulujemy prac!
Organizacja: Karolina Góryjowska
TWORZENIE WARUNKÓW EDUKACYJNYCH DLA UCZNIA Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ W STOPNIU LEKKIM
 • 29. 05. 2017 r. - zakończył się kurs doskonalący, który poprowadziła Pani Elżbieta Wzorek. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie. 
Organizacja: Małgorzata Goryczka 
EDUKACJA UCZNIÓW Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ I SPRZĘŻONĄ
 • 22. 05. 2017 r. - zakończyło się seminarium, które poprowadziła Pani Elżbieta Wzorek. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie. 
Organizacja: Małgorzata Goryczka
WYCHOWANIE PATRIOTYCZNE – PRZYKŁADY ROZWIĄZAŃ METODYCZNYCH NA GODZINĘ WYCHOWAWCZĄ I NIE TYLKO
 • 22. 05. 2017 r. - zakończyło się seminarium, które poprowadził Pan Arkadiusz Nalepka. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie. 

OPERACJA POLSKA NKWD W ZWIĄZKU SOWIECKIM W 1937 r. 
 • 17. 05. 2017 r. - zakończyło się ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie w ramach cyklu seminaryjnego realizowanego przy współpracy z IPN pt. "Między dwoma totalitaryzmami".  Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przybycie! Więcej o realizownym wraz z IPN projekcie: czytaj tutaj... 

Organizacja: Józef Parys

METODY I FORMY PRACY STYMULUJĄCE POTENCJAŁ TWÓRCZY DZIECKA
 • 15. 05. 2017 r. - zakończyły się warsztaty, które poprowadziła Pani Bogusława Hołda. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie. 
Organizacja: Maria Gdowska
MUTYZM WYBIÓRCZY – DIAGNOZA I POMOC
 • 15. 05. 2017 r. - zakończył się kurs doskonalący, który poprowadziła Pani Elżbieta Wzorek. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie. 
Organizacja: Małgorzata Goryczka 
MALI ARTYŚCI – ZABAWY ROZWIJAJĄCE KREATYWNOŚĆ DZIECKA
 • 10. 05. 2017 r. - zakończyły się warsztaty, które poprowadziła Pani Elżbieta Czas. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie. 
Organizacja: Karolina Góryjowska
AKTYWIZUJĄCE METODY WSPIERAJĄCE ROZWÓJ DZIECKA W WIEKU PRZEDSZKOLNYM I WCZESNOSZKOLNYM
 • 8. 05. 2017 r. - zakończyły się warsztaty, które poprowadziła Pani Bogusława Hołda. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie. 
Organizacja: Maria Gdowska

KSZTAŁTOWANIE WYOBRAŹNI PRZESTRZENNEJ POPRZEZ ZASTOSOWANIE RÓŻNORODNYCH TECHNIK PLASTYCZNYCHYCH
26. 04. 2017 r. - odbyły się warsztaty, które poprowadziła Pani Elżbieta Czas. Dziękujemy wszystykim uczestnikom za przybycie i gratulujemy prac!
Organizacja: Karolina Góryjowska
IZRAELSKIE TAŃCE W KRĘGU
 • 26. 04. 2017 r. - zakończyły się warsztaty, które poprowadziła s. Anna Musiał (RSCJ). Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie. 
Organizacja: Monika Horecka
DOSKONALENIE MOWY DZIECI W EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ
 • 26. 04. 2017 r. - zakończyły się warsztaty, które poprowadziła Pani dr Krystyna Zając. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie. 
Organizacja: Monika Horecka 
CIEKAWE POMYSŁY NA ZAJĘCIA ŚWIETLICOWE
 • 26. 04. 2017 r. - zakończyły się warsztaty, które poprowadziła Pani Katarzyna Piórkowska. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie. 
Organizacja: Maria Gdowska
BLOGI NA LEKCJI JĘZYKA OBCEGO - WYKORZYSTANIE I TWORZENIE
 • 26. 04. 2017 r. - zakończyły się warsztaty, które poprowadzili Państwo: D. Uchwat-Zaród, M. Zaród. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie. 
Organizacja: Edyta Nowak

POLITYKA WŁADZ KOMUNISTYCZNYCH WOBEC SPOŁECZEŃSTWA POLSKIEGO W LATACH 1944 - 48
 • 05. 04. 2017 r. - zakończyło się V spotkanie w ramach cyklu seminaryjnego realizowanego przy współpracy z IPN pt. "Między dwoma totalitaryzmami". Spotkanie uświetnił występ uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Tarnowie. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przybycie, a uczniom gratulujemy! Więcej o realizownym wraz z IPN projekcie: czytaj tutaj... Kliknij aby zobaczyć galerię ze spotkania...

Organizacja: Józef Parys

LAPBOOK – KSIĄŻKA NA KOLANACH
 • 29. 03. 2017 r. - zakończyły się 5 godzinne warsztaty, które poprowadziła Pani Monika Horecka. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie. 
WYPALENIE ZAWODOWE I STRES - JAK SOBIE Z NIMI RADZIĆ?
 • 27. 03. 2017 r. - zakończyły się 5 godzinne warsztaty, które poprowadziła Pan dr Wacław Srebro. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie. 
Organizacja: Maria Gdowska
ROZWIJANIE UMIEJĘTNOŚCI SZKOLNYCH W ZAKRESIE CZYTANIA, PISANIA U UCZNIÓW W EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ
 • 22. 03. 2017 r. - zakończyły się 5 godzinne warsztaty, które poprowadziła Pani dr  Krystyna Zając. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie. 
Organizacja: Monika Horecka
DYDAKTYCZNE OPRACOWANIE LEKCJI POŚWIĘCONYCH POEZJI WSPÓŁCZESNEJ
 • 17. 03. 2017 r. - zakończyły się 4 godzinne warsztaty, które poprowadził Pan Lech Giemza. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie. 
Organizacja: Ewa Ciesielczyk

WYCHOWANIE PATRIOTYCZNE W XXI WIEKU.
14. 12. 2016 r. - odbyło się seminarium, zorganizowane w Muzeum Diecezjalnym w Tarnowie  oraz Muzeum Okręgowym w Tarnowie przy współpracy z Polskim Towarzystwem Historycznym. W trakcie seminarium prelekcje wygłosili: 
 • ks. Piotr PasekRola muzeów w wychowaniu patriotycznym, zwiedzanie muzeum (Muzeum Diecezjalne);
 • dr Paweł Juśko - 100-lecie cmentarza Legionistów Polskich w Łowczówku. Patriotyzm i pamięć. Jak przekazywać wartości patriotyczne w edukacji szkolnej (PTH);
 • Janusz Kozioł Oryginały lub repliki. Potencjał muzeów regionalnych w edukacji patriotycznej i państwowej, zwiedzanie muzeum (Muzeum Okręgowe w Tarnowie);
Organizacja: Józef Parys
PLANOWANIE I ORGANIZACJA DZIAŁAŃ PROMOCYJNYCH
- własnej placówki oświatowej.
 • 01. 12. 2016r. - zakończyło się 5 godzinne seminarium, które poprowadził Pan Arkadiusz Nalepka. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie. 
Organizacja: Arkadiusz Nalepka, dr Małgorzata Jaśko
WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU DZIECKA
- praktycznie.
 • 30. 11. 2016r. - zakończyły się 5 godzinne warsztaty, które poprowadziła Pani dr Krystyna Zając. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie. 
Organizacja: Monika Horecka

ZBRODNIE NIEMIECKIE I SOWIECKIE…

Organizacja: Józef Parys

ZGAMIFIKUJ SWOJĄ LEKCJĘ 
- czyli jak wkręcić uczniów w naukę.
 • 28. 11. 2016r. - zakończyły się 2 godzinne warsztaty poświęcone strategii grywalizacji na lekcji, a które poprowadzili Państwo Dorota Uchwat-Zaród oraz Marcin Zaród. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie!
Organizacja: Edyta Nowak
POMYSŁ NA ZAJĘCIA
- czyli o sztuce przygotowywania inspirujących zajęć przedszkolnych – praktyczne pomysły zajęć z różnymi grupami wiekowymi dzieci.
 • 25. 11. 2016r. - zakończyły się 6 godzinne warsztaty, które poprowadziła Pani Małgorzata Toporkiewicz. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie. 
Organizacja: Maria Gdowska

MOJA WŁASNA KSIĄŻKA.
 • 17. 11. 2016r. - zakończyły się 6 godzinne warsztaty w trakcie których uczestnicy wykonali książeczki dla dzieci z tekstem wiersza „Gawron” Natalii Usenko oraz tworzyli książeczki, wykorzystując najróżniejsze materiały i całkowicie wg własnej koncepcji. Powstały piękne, niepowtarzalne egzemplarze. Warsztaty poprowadziła Pani Monika Horecka. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i gratulujemy prac. 

HISTORIA JEST WAŻNA
– o edukacji historycznej w Muzeum 
J. Piłsudskiego w Sulejówku.
 • 08. 11. 2016r. - odbyła się konferencja zorganizowana we współpracy z Muzeum J. Piłsudskiego w Sulejówku. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie. 
Organizacja: Józef ParysArkadiusz Nalepka  
KONSTRUOWANIE WŁASNYCH TESTÓW ON-LINE DLA UCZNIÓW
- przy wykorzystaniu darmowych programów internetowych
.
 • 06. 11. 2016r. - zakończyły się 12 godzinne warsztaty, które poprowadził Pan Arkadiusz Nalepka. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie oraz zapraszamy do korzystania z materiałów on-line: TUTAJ 
KREATYWNOŚĆ – KOMUNIKACJA – WSPÓŁPRACA
– efektywny zespół klasowy na zajęciach języków obcych.
 • 08. 11. 2016r. - zakończyły się 3 godzinne warsztaty, które poprowadziła Pani Anna Mazur. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie. 
Organizacja: Edyta Nowak
CO TO JEST SZCZĘŚCIE?
 i inne trudne pytania najnowszej literaturze dla dzieci i młodzieży
.
 • 08. 11. 2016r. - zakończyły się 5 godzinne warsztaty, które poprowadziła Pani Monika Horecka. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie. 
Organizacja: Monika Horecka

ROZWIJANIE POSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – zarządzanie przedsięwzięciem.
 • 25. 10. 2016 r. - zakończyły się warsztaty, które poprowadził Pan Łukasz Rompel - trener na kursach z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, marketingu i sprzedaży oraz wspierania rozwoju osobistego i kompetencji społecznych. Uczestnicy na zajęciach doskonalili m.in. rozwój kompetencji w obszarze efektywnego planowania i zarządzania przedsięwzięciem w oparciu o metodykę PMI, rozwinęli wiedzę w zakresie 9 obszarów zarządzania przedsięwzięciem, grup procesów, założeń i ograniczeń dla przedsięwzięcia. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie!

Organizacja: Beata Barańska - Czyhur

GRY I ZABAWY LOGOPEDYCZNE
– ćwiczenia wspomagające rozwój dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
 • 25. 10. 2016r. - zakończyły się 10 godzinne warsztaty, które poprowadziła Pani Beata Gil. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie. 
Organizacja: Maria Gdowska
MEDIACJE I NEGOCJACJE W ŚRODOWISKU SZKOLNYM
- w relacjach: nauczyciel – uczeń, nauczyciel – rodzic.
 • 25. 10. 2016r. - zakończyły się 5 godzinne warsztaty, które poprowadził Pan Janusz Żak. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie. 
Organizacja: Janusz Żak

RECYKLING ART - środkiem do rozwijania edukacji ekologicznej.
 • 25. 10. 2016 r. - zakończyły się praktyczne warsztaty, które poprowadziła Pani: E. Czas. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i gratulujemy prac!

Organizacja: Karolina Góryjowska

LEKCJE JĘZYKA ANGIELSKIEGO BEZ PODRĘCZNIKA
– jak i czym zainspirować uczniów
.
 • 24. 10. 2016r. - zakończyły się 3 godzinne warsztaty, które były okazją do zapoznania się z propozycjami projektowania niekonwencjonalnych lekcji języka angielskiego bez użycia podręcznika. Warsztaty poprowadziła Pani Natalia Sas. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie. 
Organizacja: Edyta Nowak
ZAGROŻENIE NIEDOSTOSOWANIEM SPOŁECZNYM 
i niedostosowanie społeczne.
 • 24. 10. 2016r. - zakończyły się 4 godzinne warsztaty, które poprowadziła Pani psycholog Elżbieta Wzorek. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie. 
Organizacja: Małgorzata Goryczka

FENOMEN POLSKIEGO PAŃSTWA PODZIEMNEGO

Organizacja: Józef Parys

PROMOCJA BIBLIOTEKI I CZYTELNICTWA POPRZEZ DZIAŁANIA KREATYWNE
 • 20. 10. 2016 r. - zakończyły się warsztaty, które poprowadziła Pani: Monika Horecka. Podczas zajęć uczestnicy projektowali plakaty i afisze szkolnych imprez czytelniczych. Wykonali też kilka gadżetów dla tych co lubią czytać i tych, których trzeba zachęcić do czytania – zawieszki, podkładki pod kubki, magnesy na lodówkę - z cytatami o czytaniu oraz zakładki do książek. Wszystkie te przedmioty są łatwe i niedrogie w wykonaniu, można je więc przygotować z uczniami jako gadżety towarzyszące imprezom bibliotecznym, lub jako drobne upominki dla najlepszych czytelników, dla maluchów z okazji pasowania na czytelnika. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie!

Organizacja: Monika Horecka

ZABURZENIA ZACHOWANIA W TYM ADHD.
 • 19. 10. 2016r. - zakończyły się 4 godzinne warsztaty, które poprowadziła Pani MElżbieta Wzorek. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie. 
Organizacja: Małgorzata Goryczka

UCZNIOWIE NA GŁOWIE - CZYLI ODWRACAMY KLASĘ...

 • 11. 10. 2016 r. - odbyły się miniwarsztaty dla nauczycieli dotyczące metody odwróconej klasy i strategii wyprzedzającej w nauczaniu języków obcych. Szkolenie poprowadzili Państwo: Dorota Uchwat-Zaród oraz Marcin Zaród. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przybycie. 

Organizacja: Edyta Nowak

GIMNASTYKA WYOBRAŹNI
- zabawy ruchowe rozwijające ekspresję ruchową i aktorską dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
 • 06. 10. 2016r. - zakończyły się 10 godzinne warsztaty, których celem było wskazanie w jaki sposób wykorzystać naturalną potrzebę ruchu u dzieci do celów poznawczych, twórczych i integrujących grupę. Warsztaty poprowadziła Pani Maria Potoczek. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie. 
Organizacja: Maria Gdowska
WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU DZIECKA.
 • 03. 10. 2016r. - zakończyły się 5 godzinne warsztaty, które poprowadziła Pani dr Krystyna Zając. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie. 
Organizacja: Monika Horecka

WYKORZYSTANIE MATERIAŁÓW PRZYRODNICZYCH w zabawach plastycznych

 • 03. 10. 2016 r. - zakończyły się praktyczne warsztaty ,które poprowadziła Pani: E. Czas. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i gratulujemy prac!

Organizacja: Karolina Góryjowska

 
 
znajdź!
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego